define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Новини – ТЦДІМІ

Проведено ІІ етап спартакіади «Повір у себе» з шашок. (2002-2006 р.народження)

17 – 18 березня 2017 року у м. Тернополі в Тернопільський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ» спільно з Комунальним підприємством «Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка» провели в центрі дозвілля у  спортивному залі «Інваспорт» по вулиці Злуки 45 1

2

3

5

6На змаганнях були присутні керівництво та спеціалісти Тернопільського регіонального центру, а також ДЮСШІ. Відкрив спортивні змагання Начальник тернопільського регіонального центру Заслужений працівник України  Юзчишин О.С. розвиток шашок в області серед дітей високий і в цьому велика заслуга працівників інтернатів області та тренера Тернопільської ДЮСШІ, МС Яблонського Пантелеймона Афіногеновича. Прийняли участь в ІІ етапі з шашок 30 дітей, переможці з особливими потребами були нагороджені грамотами та медалями .

 

Серед дівчат  фіналістами стали:

 Перше місце –  Островська Юля –   Теребовлянський Навчально -виховний комплекс  Тернопільської обласної ради 

Друге місце    – Міщук Марина – Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І – ІІІ ст Тернопільської обласної ради 

 Третє місце   – Мороз Віталія – Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І – ІІІ ст Тернопільської обласної ради 
Серед хлопців  фіналістами стали:

 Перше місце – Процюк Олександр – Тернопільський обласний навчально – реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІст

Друге місце  – Рачій Ігор – Теребовлянський навчально – реабілітаційний центр Тернопільської обласної ради 

Третє місце    – Сидорчук Владислав Теребовлянський Навчально -виховний комплекс  Тернопільської обласної ради 

 

Вперше в Україні підписано меморандум про наставництво

20 березня 2017 року в стінах Тернопільськоі міської ради, відбувався круглий стіл на тему “Впровадження наставництва в Україні” разом із Олександрою Кучеренко ” Міс Україна 2016″. Також, був підписаний вперше в Україні  меморандум про співпрацю між Тернопільською міською радою та уповноваженим Призедента України з прав дитини Кулебою Миколою9. Соціальний проект полягає в тому, щоб популяризувати та підтримати Наставництво над дітками сиротами у Тернополі та Тернопільській області, оскільки кожна дитина потребує особливої уваги, підтримки та любові!

До заходу активно долучається Комунальне підприємство “Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка, спільно з регіональним представництвом Міс Тернопіль.

7

 

6

 

5

 

2

Запрошуємо маленьких красунь спробувати свої сили та отримати титул “Міні МІС Тернопіль 2017”

Міні міс-02 (1)

Міні міс-02 (1)

Запрошуємо  маленьких принцес віком від 6 до 14 років, які мріють про завітні корони та титул МІНІ МІС ТЕРНОПІЛЬ 2017.
Прийом заявок з 13 по 31 березня 2017 року.
Кастинг учасниць 31 березня о 17.00 в КП Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка (проспект Злуки, 45)

Краса задля дітей

MS7_9495 MS7_9506 MS7_9489Напередодні фінального шоу «Міс Тернопіль 2017» Тернопільський обласний навчально-реалібітаційний центр для дітей з захворюванням на ДЦП відвідали – міського голови Леонід Бицюра, керівник комунального підприємства «Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім.  Довженка» Володимир Заверуха та декілька учасниць конкурсу краси «Міс Тернопіль 2017».  Дівчата  приймали участь в декількох благодійних акціях,  організованих та проведених Тернопільською обласною громадською організацією «Перша Леді» спільно з Тернопільської міською радою по збору коштів та подарунків для дітей з соціально-незахищених верств населення під час святкувань Новорічних та Різдвяних свят. На зібрані кошти було придбане медичне обладнання, а саме лікувальні масажери для лікування діток вищезазначеного закладу та передано дитячих іграшок та навчально- пізнавальних книжок.

http://intb.te.ua/2017/02/%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%83%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%8F-%D0%B4%D0%BE/

Розпочався благодійний аукціон

адля збору коштів для дітей з неблагополучних та багатодітних сімей та дітей сиріт Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студреспубліка» спільно з Громадською організацією «Перша Леді» проводить благодійний аукціон «Виграй побачення з красунею – подаруй дітям свято».

Організатори пропонують, долучитись до благодійності (доброї справи), доторкнутись до краси, зустрітись із нею на романтичному побаченні.

Благодійний аукціон є доповненням до благодійної акції «Подаруй дитині Миколая». Даний аукціон дає можливість одночасно:

– переможцю (а їх буде три) виграти «Побачення з красунею», тобто право повечеряти з трьома найгарнішими та найвідомішими дівчатами України:

Красуня 1: Еліна Руденко,

Красуня 2: Любов Конева,

Красуня 3: Аліна Крамарчук.

– кожному учаснику і трьом переможцям стати співорганізаторами заходу, оплативши вартість участі (300 грн) та відзначивши цю подію у своєму житті іменним дипломом «Про участь у благодійному аукціоні», яким буде нагороджений кожен учасник!!!

Благодійний онлайн  аукціон «Виграй побачення з красунею – подаруй дітям свято» пройде в місті Тернополі в три етапи, – розповідає один з організаторів Олександр Барзишен:

Етап 1: Реєстрація на участь у проекті: з 23 січня по 13 лютого 2017 року,

Етап 2: Старт і проведення аукціону з 13 по 23 лютого  2017 року.

Етап 3: Урочиста частина – благодійний концерт : підведення підсумків, визначення та оголошення фіналістів.

До проекту можна буде долучитись та підтримати у трьох форматах:

«Як глядач», «Як учасник» і «Як співорганізатор».

Для реєстрації у проекті необхідно:

1. Учасникам онлайн аукціону – ознайомитись з правилами, + заповнити реєстраційну форму ( http://pobachenya-zkrasuney.tilda.ws/#registration ) (все є на сайті, на головній сторінці);

2. Співорганізаторам – заповнити реєстраційну форму: (http://pobachenya-zkrasuney.tilda.ws/#registration ) вказавши в коментарях контактну особу від співорганізатора;

3. Глядачі які заповнять реєстраційну форму, і зроблять це з 23 січня по 7 лютого 2017р.:

http://pobachenya-zkrasuney.tilda.ws/#registration

зможуть потрапити на урочисту частину та будуть зареєстровані на додатковий розіграш призів. (деталі згодом).

Більш детальна інформація про те як можна долучитись, правила для учасників та як підтримати проект, дивіться тут:

https://vk.com/vp_ternopil

http://pobachenya-zkrasuney.tilda.ws/

Розпочинається благодійний аукціон – Виграй побачення з красунею

До Дня Святого Валентина у Тернополі проведуть великий благодійний аукціон побачень «Виграй побачення з красунею – подаруй дітям свято». Збиратимуть на ньому кошти для дітей з неблагополучних та багатодітних сімей, дітей-сиріт.

Переможці, яких буде три, зможуть повечеряти з відомими тернополянками: Еліною Руденко – 1-а Віце-Міс Україна – 2015, Міс Тернопіль – 2015, Аліною Крамарчук – учасниця конкурсу “Міс Тернопіль – 2013”, переможниця конкурсу “Міс Тернопіль – 2016” та Любов’ю Коневою – 2-а Віце-Міс України – 2013, переможниця конкурсу краси в Казахстані.

Для участі необхідно обрати дівчину та зробити ставку. Переглянути фотографії красунь та детальнішу інформацію про них можна за посиланням.

– Краса не продається і не купується! Справжню внутрішню красу не купиш за будь які гроші, вона або є, або ж її не має… Ми вам пропонуємо, долучитись до благодійності (доброї справи), доторкнутись до краси, зустрітись із нею на романтичному по побачення – зазначає організатор акції Олександр Барзишен.

Благодійний онлайн -аукціон «Виграй побачення з красунею – подаруй дітям свято» пройде в місті Тернополі в три етапи: реєстрація на участь у проекті: з 23 січня по 13 лютого 2017 року, старт і проведення аукціону з 13 по 23 лютого  2017 року, урочиста частина – благодійний концерт : підведення підсумків, визначення та оголошення фіналістів.

Більш детальна інформація про те, як можна долучитись, правила для учасників та як підтримати проект, дивіться тут:

https://vk.com/vp_ternopil  http://pobachenya-zkrasuney.tilda.ws/

Відбувся святковий новорічний концерт Школи Вуличного танцю “NINO”

%d0%bd%d1%96%d0%bd%d0%be2

%d0%bd%d1%96%d0%bd%d0%be-1 %d0%bd%d1%96%d0%bd%d0%be-3 %d0%bd%d1%96%d0%bd%d0%be %d0%bd%d1%96%d0%bd%d0%be2

 

25 грудня 2016 року Центр дозвілля та молодіжних ініціатив спільно з громадською організацією «ШКОЛА ВУЛИЧНОГО ТАНЦЮ NINO» організували  святковий концерт за участю вихованців даної школи для батьків дітей і громади міста. Під час концерту діти продемонстрували свою хореографічну майстерність за що і отримали багато подарунків та іменних сертифікатів за свої досягнення в даному напрямку культури та мистецтва. Родзинкою вечора стало пригощання великим тортом усіх учнів школи та бажаючих гостей вечора. Захід відбувся з нагоди  святкування Нового Року та Різдвяних свят і співпав зі святкуванням Різдва Хрестового усіх  християн західного обряду.

%d1%82%d0%b0%d0%bd%d1%86%d1%96-2

24 грудня центр дозвілля та молодіжних ініціатив спільно з школою танцю «GOLDEN» провели святковий концерт за участю вихованців даної школи, для батьків дітей та мешканців міста. Під час концерту діти отримали масу подарунків та іменних дипломів за свої досягнення в даному напрямку культури та мистецтва Захід відбувається вже традиційно напередодні святкування Нового року та Різдва Христового.%d1%82%d0%b0%d0%bd%d1%86%d1%96-3 %d1%82%d0%b0%d0%bd%d1%86%d1%96-4 %d1%82%d0%b0%d0%bd%d1%86%d1%96 %d1%82%d0%b0%d0%bd%d1%86%d1%966

25 грудня 2016 року запрошуємо на Новорічний концерт “Школи вуличного танцю “NINO”

mxh2704wals

Школа Вуличного Танцю Nino запрошує на щорічний mxh2704wals, який відбудеться :

25 грудня

16:00

ЦДМІ ім.Довженка (проспект Злуки, 45 – колишній кінотеатр)

На Вас чекатимуть : танцювальні шоу, неймовірний perfomance, нагородження найактивніших учнів, фірмовий торт, маса позитиву та танцювального настрою !

Вхід для глядачів – 30 грн

Розпочалася благодійна акція “ПОДАРУЙ ДИТИНІ МИКОЛАЯ”

Враховуючи таку тематичну дату, розпочинаємо традиційну благодійну акцію з нагоди Дня Св. Миколая!!!
Дана акція буде тривати з віторка по неділю включно. Мета акції назбирати подарунки та солодощі для діток із соціально-вразливих верств населення. До якої завжди долучаються небайдужі люди.
Трошки про сам проект він буде проходити в декілька етапів, а саме в дитячому супермаркеті будуть працювати волонтери, які будуть інформувати про суть акції та закликати людей, які прийшли купити подарунок для свої діток, що також зможуть долучитися купивши якийсь подарунок для діток які цього потребують.
Також з завтрішнього дня запускається аукціон на право повечеряти з трьома найгарнішими та найвідомішими дівчатами України. Стартова ціна якого буде становити три тисячі грн.
Отож запрошуємо усіх охочих долучитися до даної акції, а також будем раді почути від вас якісь нові ідеї щодо залучення ресурсів для найбажанішого свята для усіх ДІТОК!!!
%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%82-%d0%b4%d0%be-%d0%bc%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d1%8f-01

 

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.