Про нас

Комунальне підприємство «Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка» перебуває на балансі Тернопільської міської ради та є структурним підрозділом управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту. Будівництво даного обєкту розпочалося на зорі радянської доби і планувався, як трьохзальний кінотеатр, один із яких був стереозал новинкою в тогочасній кінематографії. В 1992 році розпочав свою роботу кінотеатр імені Довженка, який працював до 1995 року. 15 березня 1995 року даний заклад був реорганізований в Комунальне підприємство«Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка» відповідно до рішення Тернопільського міськвиконкому від 15. 03. 1995 р. № 185 На даний час в одному із залів комунального підприємства, який знаходиться в підвальному приміщенні, займаються різними видами спорту, а саме: шахи, шашки, настільний теніс, пауерліфтинг, армреслінг, боротьба дзюдо, боротьба вільна та боротьба греко-римська, вихованці та члени Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Вищевказаній організації дане приміщення надано в безоплатне користування відповідно до рішення сесії Тернопільської міської ради від 22.05.2008 № 5/17/11. Другий зал, який також знаходиться в підвальному приміщенні, надано в оренду, відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.12.2007 р. № 1913, приватному підприємцеві, де знаходиться відпочинковий клуб «Allure», в якому окрім основного виду діяльності, відповідно до свідоцтва про підприємницьку діяльність, проводиться багато молодіжних і відпочинкових заходів за участю центру, спільно з громадськими організаціями.

Третій зал знаходиться на другому поверсі даної споруди. Центр займається організацією дозвілля молоді, сприяє проведенню різноманітних заходів культурного та духовного розвитку.

На базі центру проводяться:

  • масові заходи з нагоди різноманітних знаменних і памаятних подій;
  • круглі столи на обговорення різноманітної тематики;
  • виставки, презентації – продажі, аукціони, семінари, конференції, концерти, циркові вистави, перегляди фільмів.

Постійно діючими заходами є:

  • засідання студентського магістрату;
  • засідання клубу прославлення з вивчення питань християнської етики;
  • проведення репетицій для учасниць багатьох офіційних конкурсів краси міста;
  • підготовка до загальноміських фестивалів;
  • студія для обдарованої молоді;
  • школа вивчення правил дорожнього руху для школярів прилеглих шкіл;
  • виставки малюнків вихованців центру соціальної та психологічної реалібітації та виставки творчих робіт художньої школи міста.