У Тернополі обрали кращого студента 2016

25 листопада В центрі дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка (вул.Злуки)відбувся регіональнийетап конкурсу «Кращий студент України». Для участі у даному  конкурсі запрошувалися студенти з різних навчальних ВНЗ міста та області,  які в подальшому змагалися за звання «Кращий Студент України 2016» в Тернопільській області.

Цьогорічною темою конкурсу була«Університет як бізнес у сучасномусвіті». Кожен з учасників попередньо працював над нею та показав досить хороші результати.

В заході прийняло участь 6 учасників від найбільших ВНЗ тернополя, які активно і наполегливо готувалися. Адже вони знали, хто отримає звання «Кращого Студента»,той і буде представляти Тернопільщину на Всеукраїнському етапі, а саме:

 1. Вишневський Богдан – Тернопільський національний економічний університет
 2. Дідух Ярослав – Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя
 3. Варварук Мар’яна-Іванна – Тернопільський державний медичний університет
 4. Яхван Діана – Тернопільський національний економічний університет
 5. Козловський Михайло – Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя
 6. Козюпа Володимир – Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка

Студенти змагалися в 2-х основних номінаціях: «Кращий студент (комплексна характеристика)» та «Кращий студент-громадський діяч». А також у 2-х номінаціях, які проходили лише на рівні Тернопільщини: «Кращий студент-талант» і «Кращий студент-глядацька симпатія вечора».

Для обрання переможця в номінації «Кращий студент (комплексна характеристика)» було сформовано кваліфіковане журі:

 • Лилик Михайло – мер Студреспубліки в 2010 році в Тернополі
 • Грицишин Андрій – депутат Тернопільської Міської Ради (ТМР).
 • Заверуха Ольга – заступник начальника управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради
 • Чоп Руслан – голова студентської ради Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ).
 • Бицюра Леонід – заступник міського голови міста Тернополя .
 • Морська Наталія – заступник декана історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім.. В. Гнатюка (ТНПУ).
 • Величко Максим – заступник голови студентської ради Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя (ТНТУ).

Перемогу і звання «Кращого студента (комплексна характеристика)» здобув Володимир Козюпа, студент-магістрант історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира  Гнатюка.

Організатором заходу виступили ВМГО «Студентська республіка» в Тернопільській обл., центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім.. Довженка та актив магістрату Студреспубліки 2016-2017  за підтримки відділу молоді Тернопільської ОДА і Управління  у справах сімї, молодіжної політики та спорту  Тернопільської міської ради.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *