Стіна кохання у місті Тернополя

В черговий раз до дня Cв. Валентина та дня  закоханих на театральному майдані  Тернополя відбувся святковий захід для молодих пар та молоді міста  під назвою «Стіна Кохання». В рамках якого було проведено маса конкурсів, розіграно багато призів, звучали  виступи молодіжних виконавців, які радували містян у цей день та створили святкову атмосферу.

Незважаючи на морозну погоду чимало людей зібралося на майдані, які отримали святкові валентинки від «Студреспубліки» та мали можливість залишити свої освідчення в коханні на стіні кохання. Також з метою пропагування сімейних цінностей  було організовано публічне освідчення в кохання та пропозиції руки та серця, яке увінчалось позитивною відповіддю, що б дати приклад  для наслідування молоддю міста.

Захід організовано ВМГО «Студреспубліка», КП «ТЦДМІ ім.. Довженка», івент-компанія «Вище неба» за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА та управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *